Temelleri 2016 yılında atılmış olan Enjoy Turizm 2016 yılında Antalya da kurulmuştur. Doğası, Denizi ve Eşsiz Sahilleri ile Türkiye de en önemli yere sahip olan Antalya da güçlü bir şekilde faaliyet göstermektedir. Tecrübesi sayesinde sektöre yeni katılmasına rağmen Yes Travel, Master Travel, Avangard Travel, Tourist Travel vb. gibi Azerbaycan seyahat firmalarının Incoming temsilciliğine talip olmuş ve almıştır, ayrıca çeşitli Avrupalı firmalarla da görüşme içerisinde olan Enjoy Turizm, Avrupa ve Asya üzerinde faaliyet gösterme çabasındadır. Özellikle Antalya da ve Türkiye’nin her şehrinde çok geniş Otel portföyüne sahip olan firma aynı zamanda müşteriye sunduğu kaliteli transfer hizmetiyle de ön plana çıkıyor.

0 532 4059395
info@enjoyturizm.com
GO UP
a

Hakkımızda

a

Türsab No:10196

Enjoy Turizm

Temelleri 2016 yılında atılmış olan Enjoy Turizm 2016 yılında Antalya da kurulmuştur. Doğası, Denizi ve Eşsiz Sahilleri ile Türkiye de en önemli yere sahip olan Antalya da güçlü bir şekilde faaliyet göstermektedir. Tecrübesi sayesinde sektöre yeni katılmasına rağmen Yes Travel, Master Travel, Avangard Travel, Tourist Travel vb. gibi Azerbaycan seyahat firmalarının Incoming temsilciliğine talip olmuş ve almıştır, ayrıca çeşitli Avrupalı firmalarla da görüşme içerisinde olan Enjoy Turizm, Avrupa ve Asya üzerinde faaliyet gösterme çabasındadır. Özellikle Antalya da ve Türkiye’nin her şehrinde çok geniş Otel portföyüne sahip olan firma aynı zamanda müşteriye sunduğu kaliteli transfer hizmetiyle de ön plana çıkıyor.

Geçmişten Günümüze Faaliyetler

2016 yılında hizmet vermeye başlayan Enjoy Turizm, 2017 yılına geldiğinde, turizmin diğer sahil kentlerinde, özellikle de Antalya bölgesinde hızlı gelişmesi sonucu şirket merkezini Antalya’ya kurmuştur. Firma merkez ofisi Antalya’da olmak üzere toplam henüz tek şubede ülkemizi ziyaret eden turistlere en yüksek profesyonellik standartlarında servis sağlamaktadır.

25 Yıllık Tecrübe

Turizm potansiyeli açısından önemli bir yere sahip olan Türkiye’de, kurum olarak daima en iyiyi hedefleyen Enjoy Turizm, tatil yapmayı herkesin hakkı olarak görmekte ve adının temsil edildiği her yerde güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunmaktadır. Enjoy Turizm, her yıl kendisi üzerinden Türkiye’ ye gelen ziyaretçilere, uzun yıllar tecrübesi olan çalışanları ile profesyonel standartlarda servis sağlamaktadır.

Kurulduğu günden itibaren değişen dünyanın izlerini takip eden  Enjoy Turizm, emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Enjoy Turizm ,bu sektörde 25 yılı aşan bir şirket olması, sahip olunan tecrübe ile yeni bir güç olarak piyasada isminden söz ettirmek ve uzun soluklu hizmet vermek istemektedir

Organizasyonlar

Enjoy Turizm, Incoming hizmeti dışında Toplantı, Kongre, Seminer ve Çeşitli Spor Organizasyonlarını organize etmektedir. Profesyonel çalışanları ile misafirlerin karşılanmasından Organizasyon bitimine kadar yoğun bir şekilde mesai harcamaktadırlar. 2017 yılında yaptığı seminerler ile tecrübesini genişleten Enjoy Turizm önümüzdeki yıllarda da hedefini yükseltiyor. 2017 yılında özellikle Devlet Kurumlarının seminerlerini organize etmekle aldığı sorumluluğu en güzel şekilde yerine getirmenin mutluluğu ve özgüveniyle önümüzdeki yıllara daha sağlam ve tecrübelenmiş şekilde gireceğinin sinyallerini vermiştir.

Sağlık turizm

Enjoy turizm 25 yıllık tecrübe ile ve oluşturulmuş hiçbir acentede bulunmayan doktor kadrosu ıle sağlık turizminde kaliteli, güvenli ve emin adımlar ile yoluna devam ediyor. Başta Somali, ırak, iran, azerbeycan, rusya, Hollanda, Almanya, Polonya olmak üzere bir cok Avrupa ülkelerinden hastalar getirip Türkiye’de tedavi etmektedir.2017-2018 yılında hesturex turizm ve sağlık fuarında ve medtis dünya İslam ülkeleri sağlık turizm fuarlarında yer almıştır. Türkiye’de ankara,İstanbul,izmir,Gaziantep,Diyarbakır,antalya illeri başta olmak üzere birçok ilimizde olan kurumsal hastaneler ve kaliteli hizmet veren hastaneler ile anlaşmaları bulunmakta ve çalışmaktadır.